p
About Brunn

11за нас

Менаџирање на социјални медиуми за зголемување на препознатливоста на брендот и интеракцијата со купувачите.

SEO услуги кои носат посетители на веб страната и раст на вашиот бизнис.

Видео продукција, креирање реклами и корпоративни видеа за зајакнување на вашиот бренд идентитет.

Реклами и промоции на Google и Facebook за зголемување на веб собраќајот и конвертирање на истиот во купувачи.

Дизајнирање и брендирање за потребите на вашата компанија, продукт или услуга.

Корпоративни и промотивни настани за вашите клиенти или вработени.

Juno

Да го одбереме најдобриот пакет заедно

Секој бизнис е различен, а со тоа и неговите потреби за конкретно маркетинг решение. Закажете консултација со експерт од нашиот тим и раскашете ни за вашите бизнис цели и потреби.

Платени реклами 0

Промотивно видео 0

Дизајн и брендирање 0

f

projects

1500

experts in field

Unique Solutions for Your Business

Ex quo legimus nominati imperdiet, ad sed error verear volumus. Eu meis saepe corrumpit nec, movet postea gloriatur ne duo, ut causae labitur indoctum his. Usu at enim suscipiantur, at summo debet pri, id officiis intellegat pro uto eos summo.

David Harrison

Product Manager

Kiara Montesino

Lead Designer

Michel Donald

Photographer

Dina Simpson

Assistant